No menu items!

sadio mane

Sadio Mane nënshkruan kontratë 3-vjeçare me Bajernin e Mynihut

Sadio Mane është zyrtarizuar si lojtari më i ri i Bajernit të Mynihut. Senegalezi ka nënshkruar një kontratë 3-vjeçare me skuadrën gjermane, që do e mbajë në Mynih deri në vitin 2025. Kostoja e transferimit nga Liverpul përllogaritet rreth 40...

Bajerni i Mynihut arrin marrëveshjen me Liverpul për transferimin e Sadio Mane

Bajerni i Mynihut ka arritur marrëveshjen me Liverpul për mesfushorin Sadio Mane. Gazetari i njohur për transferimet e futbollistëve, Fabrizio Romano ka bërë me dije se drejtori sportiv i skuadrës gjermane, Hasan Salihamidžić ka deklaruar për Sky Sports se Mane...

Liverpul refuzon ofertën e dytë të Bajernit të Mynihut për Sadio Mane

Liverpul ka refuzuar ofertën e dytë të Bajernit të Mynihut për mesfushorin anësor, Sadio Mane. Sipas Sky Sports, klubi gjerman ofroi 30 milionë euro dhe një bonus prej 6,5 milionë. Ky bonus do të aktivizohej nëse Bajern do të fitojë tre...

Mane: Do të flas për të ardhmen time pas finales kundër Real Madrid

Futbollisti i Liverpul, Sadio Mane tha se do të flasë në lidhje me të ardhmen tij, pas finales së Ligës së Kampionëve kundër Real Madrid, që do të zhvillohet më 28 maj në Paris. Barcelona dhe Bajerni i Mynihut janë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img