Monday, June 17, 2024

Zjarr e molotov para bashkisë/ Protestuesit djegin goma makinash, tensione në qendër të Tiranës

Rithemelimi dhe Partia e Lirisë kanë zhvilluar sërish protestë para Bashkisë së Tiranës, me një pjesëmarrje shumë të ulët.

Përveç molotovëve, protestuesit kishin gjetur një mënyrë tjetër, atë të djegies së gomave të makinave.

Në protestë ka pasur tensione, teksa disa persona hoqën edhe barrierat metalike që ishin vendosur për sigurinë e perimetrit të bashkisë, por edhe të efektivëve të policisë.

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

LAJME TE TJERA

Më SHUMë