No menu items!

zjarr

Zjarr në një banesë në Gjirokastër, humb jetën 16-vjeçarja

GJIROKASTËR – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, ku një e mitur ka ndërruar jetë për shkak të një zjarri në banesën e saj. Mbrëmjen e sotme, në banesën e saj dykatëshe, në fshatin Derviçan të Gjirokastrës,...

Zjarr në mjediset e COVID-3 në QSUT

Ambientet e Spitalit Covid 3 janë përfshirë nga flakët paraditen e kësaj të shtune. Mësohet se zjarri është vënën nën kontroll në kohë dhe nuk ka pacientë apo persona të tjerë të lënduar. Zjarri ka rënë në katin e parë...

Indi/ Zjarr në një spital Covid, humbin jetën 11 pacientë

Të paktën 11 pacientë kanë vdekur pasi një zjarr shpërtheu në repartin e një spitali COVID-19 në shtetin perëndimor indian të Maharashtra. Një zyrtar i tha Televizionit të Nju Delhi se rreth 17 pacientë ishin në repartin në qytetin Ahmednagar...

Zjarr në një banesë në Astir, humb jetën 69-vjeçarja

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Astir. Ditën e sotme ka ndërruar jetë Lumturie Zaimi, pasi u asfiksua nga zjarri që nisi në banesën e saj. E moshuara e cila banonte e vetme në banesën e ndodhur në rrugën...

E rëndë/ Zjarr në pallat në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Astirit në Tiranë, ku një apartament në katin e tretë të pallatit është përfshirë nga flakët. Nënë e bir janë hedhur nga dritarja për t'u shpëtuar flakëve të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img