No menu items!

antonio konte

VIDEO | Tension dhe përplasje mes dy trajnerëve, Tomas Tuhel dhe Antonio Konte

Trajnerët Tomas Tuhel dhe Antonio Konte kanë pasur përplasje mes tyre, gjatë dhe pas përfundimit të ndeshjes Çelsi-Totenhem, e cila u mbyll me rezultatin 2-2. Përplasja filloi në pjesën e dytë të ndeshjes, kur Tuhel i është vërsulur Kontes në...

Debutoi me Tottenham, Conte: Kemi shumë punë për të bërë

“Ishte një ndeshje që duhej ta fitonim. Kanë mbetur edhe dy sfida të tjera, që duhet t’i fitojmë patjetër për ta mbyllur në krye të grupit”. Ky është komenti i Antonio Contes për fitoren 3-2 ndaj Vitesse, në debutimin...

Zyrtare, Konte trajneri i ri i Totenhem

Antonio Conte rikthehet në stol. Tekniku italian ka arritur marrëveshjen me ekipin anglez të Tottenham, i cili një ditë më parë largoi Nuno Espirito Santo. Trajneri Conte prej muajsh dëshironte të kthehej në punë, pas largimit nga Interi, por kërkonte...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img