No menu items!

paris

Shefi i policisë në Paris: Finalja e Ligës së Kampionëve ishte një dështim

Shefi i policisë së Parisit, Didier Lallement e ka cilësuar si një dështim, organizimin e finales së Ligës së Kampionëve midis Liverpul dhe Real Madrid, ku ndeshja filloi 36 minuta me vonesë, për shkak se jo të gjithë tifozët...

Shpallja ”non grata”/ Berisha: Miqtë e mi më kanë njoftuar se dosja nuk ka asnjë fakt

Ish-kryeministri Sali Berisha dha lajmin se jo vetëm që padia e tij ndaj sekretarit Antony Blinken është pranuar, por miqtë e tij e kanë garantuar se dosja ndaj tij nuk ka asnjë provë. Nga Lezha, ku mbajti Foltoren e rradhës...

Berisha: Gjykatësi i Parisit pranoi padinë time, ftoj Blinkenin të dërgojë çdo provë

Ish-kryeministri Sali Berisha, bëri me dije se Gjykata e Parisit ka pranuar padine e tij për shpifje ndaj Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken. Nga Kavaja, ku zhvilloi foltoren e rradhës, Berisha ftoi Blinkenin që të paraqesë çdo provë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img