Wednesday, June 7, 2023

frrok cupi

Frrok Çupi: SHBA snuk arrestoi Sali Berishën, por duhet ta bëjë Shqipëria

Analisti Frrok Çupi ka sulmuar ashpër ish-kryeministrin Sali Berisha për deklaratat fyese që ka bërë kundrejt ambasadores së SHBA, Yuri Kim. Në një shkrim Çupi kritikon ashpër Berishën duken thënë se sulmet e egra të tij ndaj ambasadores Kim, kanë...

Frrok Çupi: Ja kur do të arrestohet Sali Berisha

Analisti i njohur Frrok Çupi është shprehur paraditen e kësaj të mërkure se ish-kryeministri Sali Berisha do të arrestohet tre ditë para Kuvendit të demokratëve që ai ka thirrur më datë 11 dhjetor. Sipas Çupit, Berisha do të përfundojë...

Amerika me këta, si elefanti me miun

Nga: Frrok Çupi Më në fund këta u dorëzuan, u dorëzuan duke u zbrazur nga përbrenda vetes. Kjo ishte e gjitha, madje më shumë se ajo çfarë pritën njerëzit; njerëzit prisnin sikur Amerika ‘do t’i marrë për veshi e në...

“Berisha ka dashur të më vrasë”/ Frrok Çupi bën deklaratën e fortë

Analisti Frrok Çupi ka bërë një deklaratë të fortë ne emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv, duke thënë se Sali Berisha ka dashur që ta vrasë. Në një intervistë për gazetarin Denis Minga, ai e ka quajtur veten “viktima e...

Çupi lëshon akuza të rënda: Berisha për SHBA-në është si Bin Ladeni

Analisti Frrok Çupi ka lëshuar një sërë akuzash ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha, duke thënë se ai është armik i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe tentativa për t’u rikthyer në krye të Partisë Demokratike, është e kotë. I ftuar në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img