No menu items!

dosja

‘S’ka lidhje me Ilir Metën’, Berisha tregon cili është personi me inicialet I.M në dosjen e ish-Sigurimit

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha thotë se kryeministri Edi Rama ka keqpërdorur Shërbimin Informativ dhe Autoritetin e Dosjeve, për të sulmuar ish-presidentin Ilir Meta. Në një deklaratë për mediat, Berisha u shpreh se personi me inicialet I.M, për të...

Berisha tregoi emrin e I.M-së në dosjen e Sigurimit, përgjigjet Meta

Ish-presidenti dhe kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shprehur në lidhje me përfshirjen e tij si bashkëpunëtor i ish-Sigurimit të Shtetit, pasi kryedemokrati Sali Berisha deklaroi se personi me inciale I.M i përmendur në dosje, është Ilir...

Zbardhet dosja – Si u fundosën 32 policët në Morinë

TIRANË– Policët e arrestuar në Kukës, të akuzuar për korrupsion në Shqipëri dhe Kosovë, kanë dalë sot para Gjykatën e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), nën masa të forta sigurie. Gjatë seancës së sotme, mësohet se...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img