No menu items!

Cristiano Ronaldo

Ronaldo publikon foton me Messi-n: Është mirë të takosh disa shokë të vjetër

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi u përballën ditën e djeshme, në një miqësore të zhvilluar në kryeqytetin e Arabisë Saudite, Riyadh. Ronaldo ishte kapiteni i skuadrës saudite, me lojtarë nga dy ekipet më të mira në vend, Al Nassr dhe...

Shifra marramëndëse, sa do të përfitojë Cristiano Ronaldo te Al Nassr

Cristiano Ronaldo është zyrtarizuar si futbollist i klubit nga Arabia Suadite, Al Nassr. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ekipi përmes një postimi në rrjetet sociale, teksa portugezi do të bëhet lojtari më i paguar në botë. Deri në vitin...

‘Vizioni që ka Al Nassr është frymëzues’, Ronaldo flet pas transferimit në Arabinë Saudite

“Jam i emocionuar për një përvojë të re në një ligë të ndryshme dhe në një vend tjetër, vizioni që ka Al Nassr është shumë frymëzues. Jam shumë i emocionuar të bashkohem me shokët e mi të skuadrës dhe...

Ronaldo kërcënoi trajnerin me largim nga kombëtarja? Reagon federata portugeze

Federata Portugeze e Futbollit (FPF) ka përgënjeshtruar një lajm që ka qarkulluar në media, se Cristiano Ronaldo ka kërcënuar trajnerin Fernando Santos, me largim nga kombëtarja në Katar. Sipas FPF, nuk ka asgjë të vërtetë në lidhje me këtë. “Raportet që...

‘Jam anti-plumb’, Ronaldo nuk pendohet për intervistën ndaj Manchester United

Cristiano Ronaldo ka reaguar për herë të parë pas një intervistë të dhënë disa ditë më parë ku akuzoi klubin e tij, Manchester United, se ndihej i tradhtuar dhe se nuk kishte respekt për trajnerin Erik ten Hag. Ylli portugez...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img