Wednesday, June 7, 2023

banese

Kurti ndërron shtëpinë, paguan 250 euro qira mujore

Kryeministri Albin Kurti jeton në një banesë për të cilën paguan qira mujore prej 250 euro. Kështu bëri të ditur zëdhënësi i qeverisë së Kosovës, Përparim Kryeziu i cili ka dhënë edhe detaje për ndërrimin e vendbanimit të Kurtit. Kryeziu bëri...

Shpërthimi me tritol te shtëpia e Armand Dukës, pamjet e para nga vendi i ngjarjes (Video)

Dalin pamjet e para nga tritoli i vendosur te shtëpia e presidentit të FSHF, Armand Duka, në Durrës.  Siç duket në pamje që sjell SYRI, në vendin e ngjarjes duken forca të shumta policore. Mësohet se lënda eksplozive është vendosur në derën...

Përfshihet nga flakët një banesë në Tiranë, ndërron jetë e moshuara

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë, ku ka ndërruar jetë një e moshuar si pasojë e flakëve. Policia njofton se rreth orës 15:50, në Shkozë, në afërsi të shkollës “Androkli Kostollari”, ka rënë zjarr në...

Zjarr në një banesë në Gjirokastër, humb jetën 16-vjeçarja

GJIROKASTËR – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, ku një e mitur ka ndërruar jetë për shkak të një zjarri në banesën e saj. Mbrëmjen e sotme, në banesën e saj dykatëshe, në fshatin Derviçan të Gjirokastrës,...

E rëndë në Korçë/ Banesa përfshihet nga flakët, një viktimë dhe tre të plagosur

Një banesë është puërfshirë nga flakët ditën e sotme në Qytetin e Korçës. Mësohet se nga flakët e shumta ka humbur jetën një person, me emrin Vasil Dolani. Zjarri ka rënë në një banesë në lagjen 12, në zonën e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img