No menu items!

tren

Ukraina eksporton drithërat e para me tren në Evropë

Tregtarët kanë eksportuar furnizimet e para të misrit ukrainas në Evropë me tren pasi portet detare të vendit mbeten të bllokuara për shkak të pushtimit rus, tha të dielën konsulenca bujqësore (APK Inform). Ukraina është një prodhues dhe eksportues kryesor...

Çmenduri në Rusi: Burri hidhet në shina pak momente para mbërritjes së trenit (Video)

Një drejtues i metrosë në Moskë është ballafaquar me një momente tejet të vështirë gjatë orarit të punës, ndërsa një burrë iu 'hodh' papritmas para trenit në stacionin "Parku Filiovsky" . Për fat të mirë drejtuesi i mjetit u tregua...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img