No menu items!

toke

Një asteroid po vjen drejt Tokës, ja kur do të kalojë nëpër planet

Një asteroid me madhësinë e Kullës Eiffel po vjen drejt Tokës dhe sipas shkencëtarëve do të kalojë nëpër planetin tonë në fillim të dhjetorit. Emri i tij është “Nereas” dhe gjatësia e tij arrin 330 metra. Sipas shërbimit të gjurmimit...

Vranë kushëririn për tokën, dënohen me 37 vite burg babë e bir

Et’hem dhe Dino Muhaj, babë e bir të akuzuar për vrasjen e Alket Muho më 6 shtator të 2018 në fshatin Rabije në Memaliaj, janë dënuar me 37 vjet burg. Konkretisht Et’hem Muhaj është dënuar me 20 vite burg...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img