No menu items!

te shtena

Të shtëna me armë në Shkodër pas konfliktit mes një personi dhe dy vëllezërve

Një konflikt i çastit mes një personi dhe dy vëllezërve, ka përfunduar në përdorimin e armëve në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënderbeg” mbrëmjen e së martës, ku shtetasi K.F ka qëlluar me armë zjarri pistoletë dhe është...

Dy të vrarë dhe 10 të plagosur nga të shtënat në Oslo

Një person i armatosur hapi zjarr në një zonë klubesh të natës në Oslo, të shtunën herët, duke vrarë dy persona dhe duke lënë 10 të tjerë të plagosur rëndë, në atë që policia po e heton si një...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img