No menu items!

prokurori

Protesta e 8 janarit, Berisha dëshmon në prokurori

Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike (PD), Sali Berisha, është paraqitur të enjten, 13 janar, në Prokurorinë e Shtetit për të dhënë dëshminë e tij për protestat e fundjavës para selisë së Partisë Demokratike, të cilat shpërthyen...

Atentati te “Mbikalimi i Shkozetit”, prokurori Arjan Ndoja: Shënjestra isha unë

Prokurori Arjan Ndoja ka dhënë sot dëshminë e tij në Gjykatën e Posaçme, për atentatin që u bë në vendin e quajtur “Mbikalimi i Shkozetit” në Durrës. Në makinë bashkë me të dy vite më parë ishte Landi Muharremi...

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë, Prokuroria i dërgon analizat jashtë shtetit

Prokuroria i ka dërguar analizat e ujit dhe të klorit, mostra të marrë nga hoteli ku u gjetën të vdekur 4 rusët, jashtë vendit. Deri më tani është bërë me dije se një kompanie private do të kryejë gjithë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img