No menu items!

perplasje

VIDEO | Tension dhe përplasje mes dy trajnerëve, Tomas Tuhel dhe Antonio Konte

Trajnerët Tomas Tuhel dhe Antonio Konte kanë pasur përplasje mes tyre, gjatë dhe pas përfundimit të ndeshjes Çelsi-Totenhem, e cila u mbyll me rezultatin 2-2. Përplasja filloi në pjesën e dytë të ndeshjes, kur Tuhel i është vërsulur Kontes në...

Basha akuzon Metën: Shqiptarët ia dinë bëmat dhe gjëmat

“Nuk i kemi asnjë borxh Ilir Metës”, këshut është shprehur kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha lidhur me përplasjet ditët e fundit me kreun e shtetit por dhe përçarjen me LSI. Basha tha se “gjithsecilit i kemi dhënë atë që...

VOA/ Zgjerohet debati Basha-Berisha brenda Partisë Demokratike për statutin dhe kongresin

Në Shqipëri, Partia Demokratike e opozitës është përfshirë në një debat të brendshëm lidhur me autoritetin drejtues të partisë më të madhe opozitare. Partia Demokratike sapo është kthyer brenda institucioneve pas 2 vjet braktisje të parlamentit dhe pushtetit vendor. 6 muaj...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img