No menu items!

pasoja

Borrell paralajmëron Rusinë për pasoja nëse provokon Ukrainën

Shefi i politikës së jashtme të BE-së, Josep Borrell, ka deklaruar se çdo provokim apo agresion kundër Ukrainës do të ketë pasoja serioze. “Bashkimi Europian është partneri më i afërt i Ukrainës dhe ne e mbështesim plotësisht integritetin territorial dhe...

Ngjarjet kriminale/ Lala: Mosndëshkimi i autorëve mund të sjellë pasoja të rënda

Gazetarja e njohur investigative, Klodiana Lala, ka folur për ngjarjet kriminale në vend, disa prej të cilave të ndodhura gjatë muajit tetor dhe që kanë tronditur opinionin publik. E ftuar në emisionin ‘Pikat mbi i’ në ‘News24’, Lala tha...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img