No menu items!

pajtim rrushi

Vrasja e biznesmenit Ruzhdi Hoxha, Gjykata lë në burg dy vëllezërit

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë "arrest me burg" për dy vëllezërit Fredi dhe Pajtim Rrushi, të cilët akuzohen për rrëmbimin dhe vrasjen e biznesmenit Ruzhdi Hoxha. Avokati Alban Brengasi ka pretenduar në Gjykatë se nuk provohet që vrasja është...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img