No menu items!

ousmane dembele

Sheikët e Njukasëllit futen në lojë për sulmuesin e Barcelonës

Rinovimi me sulmuesin Osman Dembele është një nga prioritetet e Barcelonës. Klubi dhe lojtari prej kohësh kanë nisur bisedimet mes tyre, por deri më tani nuk ka pasur asnjë marrëveshje konkrete. Kjo ka shtuar ankthin në Barcelonë, që rrezikon ta...

Ylli i Barçës nën radarin e klubeve italiane, mund të largohet me kosto zero nga Camp Nou

E ardhmja e Ousmane Dembele mbetet e paqartë. Sipas shtypit spanjoll, francezi mund të largohet në fund të sezonit. “Shumë e vështirë”, ky është titulli i përdorur nga Mundo Deportivo për të shpjeguar se sa pak mundësi ka që të arrihet...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img