No menu items!

makina

Bordi merr vendimin: Nafta do të shitet me 226 Lekë

Bordi i Transparencës ka zhvilluar mbledhjen e radhës dhe ka vendosur çmimet për shitjen e karburantit më 2 Prill. Nafta do të shitet me pakicë 226 lekë për litër, benzina 208 lekë për litër, ndërsa gazi me 114 lekë/litri. “Çmimet...

Makina u shtyp nga tanku, një mrekulli bëri që shoferi të shpëtonte gjallë

Më herët gjatë ditës së sotme BBC përcolli një video në të cilën shfaqeshin tanket rusë duke ecur në rrugët e Obolon, një zonë në veri të qendrës së Kievit. Në të shihej edhe një tank që shtypte një makinë...

Skandali me targat e makinave, reagon Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor

Skandalet me të dhënat e mijërave shqiptarëve kanë marrë një tjetër dimension, ku sot janë publikuar targat dhe llojet e automjeteve që kanë në përdorim qytetarë të ndryshëm. Lidhur me këtë skandal ka pasur një reagim nga Drejtoria e Përgjithshme...

SKANDALI III/ Publikohen targat e 530 mijë shqiptarëve

Dalja e të dhënave personale tashmë është kthyer në një sport pa fre. Pas të dhënave personale ku u përfshinë pagat, vendi i punës dhe numri i telefonit, përmes whatsapp është përhapur me shpejtësi një database e re e...

Gjendet një makinë e djegur në Thumanë me dy kallashnikov brenda saj, dyshohet se u përdor në atentatin ndaj Erigers Mihasit dhe Armando Dumanit

Dy armë të tipit “Kallashnikov” janë gjetur në makinë e djegur tip “Toyota” në zonën e Thumanës mbrëmjen e sotme. Dyshohet se makina dhe dy armët janë përdorur në atentatit ku mbetën të vrarë Erigers Mihasi dhe Armando Dumani në...

Ngjarjet kriminale, policia kontrolle në rrugë për makina luksoze

Ngjarjet e fundit kriminale kanë bërë që Policia e Elbasanit të vendos pika kontrolli në pikat hyrëse dalëse po ashtu dhe tek zona e universitetit. Efektive të krimeve, si dhe policia e rendit po kontrollojnë çdo automjet luksoze. Sipas informacioneve...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img