No menu items!

kercenim

Erdogan kërcënon Greqinë: Do ta paguani shtrenjtë nëse na pengoni në Egje

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan kërcënoi Greqinë se do të paguajë një çmim të lartë nëse vazhdon të pengojë planet turke në Egje. Erdogan iu referua ngjarjes së javës së kaluar, kur sipas Ankarasë, raketat greke tokë-ajër të llojit “S-300”,...

Foto/ Deputetja e Bashës kërcënon: Kush shkon në ‘Foltore’, suksese në jetë

Anëtari i Kryesisë së PD në Sarandë është kërcënuar sot nga deputetja e Lulzim Bashës, Ina Zhupa, për të cilën do flasim më vonë se çfarë “përfaqëson”, me largim nga Kryesia e PD nëse merr pjesë në ‘Foltoren’ e...

U kërcënua me jetë/ Kurti: Nuk ndihem i rrezikuar

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, deklaroi të enjten se nuk ndihet i rrezikuar, por tha se janë organet e sigurisë ato që i vlerësojnë kërcënimet dhe i ndërmarrin veprimet në përputhje me rrethanat e caktuara. “Janë mekanizmat e shtetit që...

“35 mijë euro për “kokën” e Albin Kurtit”, zbulohet mesazhi kërcënues ndaj kryeministrit të Kosovës

“35 mijë euro kush vret Albin Kurtin”, ka qenë ky mesazhi që ka alarmuar autoritetet, të cilët më pas kanë rritur dhe nivelin e sigurisë ndaj tij. Një postim në “facebook” ka qenë kërcënimi për kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti....

Kërcënohet Albin Kurti, Njësia Speciale rrethon banesën e kryeministrit (Foto)

Zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Përparim Kryeziu deklaroi se kryeministri Albin Kurti është kërcënuar, por nuk dha detaje se nga kush ose në çfarë rrethana. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye, si masë e kujdesit të shtuar, është rritur...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img