Wednesday, June 7, 2023

furgon

Video/ Me 96.5 kg kanabis në furgon, arrestohen 4 të rinjtë në Shkodër

Katër pesona kanë rënë në prangat e Policisë së Shkodrës dhe 96.5 kg drogë janë sekuestuar. Pas një hetimi disa mujor, është bërë i mundur arrestimi në flagfrancë i 4 personave që transportonin hashashin nga Malësia e Dukagjinit në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Lionel Messi trasnferohet te Inter Miami

Lionel Mesi ka zyrtarizuar të ardhmen e tij, që nuk do të jetë përsëri te Barcelona, por as te...
- Advertisement -spot_img