No menu items!

franca

Franca merr drejtimin e Presidencës së BE-së

Franca më 1 janar merr kryesimin gjashtëmujor të Presidencës së Bashkimit Evropian, teksa presidenti francez, Emmanuel Macron, bëri thirrje për një Evropë më të fortë, sovrane dhe të bashkuar. Macron për një kohë të gjatë ka kërkuar që BE-ja të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img