Wednesday, June 7, 2023

florentino perez

‘Është 38 vjeç’, presidenti i Real Madrid kundër rikthimit të Ronaldos

Kristiano Ronaldo po kërkon një klub ku mund të transferohet dhe të luajë në Ligën e Kampionëve, gjë të cilën Mançester Junajtid nuk mund t’ia ofrojë këtë këtë sezon. Është aluduar se portugezi mund të ketë një rikthim të bujshëm...

Perez sulm PSG-së e Sitit: Po krijojnë klube-shtete

Presidenti i Realit të Madridit, Florentino Perez, ka gjetur rastin për të kritikuar ashpër dy prej klubeve më të pasura në planet, Paris SG-në dhe Mançester Sitin dhe pse jo klubin më të fundit milioner, Njukasëll. Ndonëse ka përdorur një...

233 mijë euro në javë, Real Madrid ka gati super ofertën për futbollistin gjerman

Real Madrid është i gatshëm t’ia dyfishojë rrogën Antonio Rudger-it, për ta bindur që të largohet nga Chelsea. Kontrata e mbrojtësit gjerman skadon në fundin e këtij sezoni dhe ai mbetet një nga senatorët më pak të paguar te Chelsea...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img