Wednesday, June 7, 2023

drejtesi

Bosi i kompanisë së drogës Trifon Murataj blen drejtësinë, liron nga burgu të birin

Bosi i kompanisë së drogës Trifon Murataj duket se ka arritur të blejë segmente të drejtësisë me paratë e kokainës, të kamufluara me banane, për të mbyllur me sa më pak kosto skandalin e kapjes së 119 kg kokainë...

”Duam drejtësi”/ Familjarët e Mateos futen me dhunë në gjykatë

Momente tensioni janë shënuar vetëm pak momente më parë në Gjykatën e Fierit, ku familjarët e 8-vjeçarit Mateo kanë hyrë në ambientet e gjykatës. Familjarët e kanë hapur derën me forcë dhe janë përplasur dhe me punonjësit e policisë....
- Advertisement -spot_img

Latest News

Cardi B Deletes Instagram After Social Media Backlash Over Her Historic Grammys Win

 The main thing that you have to remember on this journey is just be nice to everyone and always...
- Advertisement -spot_img