No menu items!

donald veshaj

Iliri zbulon se çfarë i tha Donaldi në momentin e fitores

Mbrëmjen e djeshme në post “Big Brother VIP”, e gjithë vëmendja ka shkuar tek fituesi i madh, balerini Ilir Shaqiri. Në fjalën e tij ndër të tjera, Iliri ka treguar se çfarë i ka thënë Donaldi kur e ka përqafuar...

‘Ta tregoj nesër unë ty’/ Plas sherri në Big Brother VIP

Tensionet mes konkurentëve Ilir Shaqiri dhe Donald Veshajt janë rritur në shtëpinë e Big Brother. Teksa ishin duke zhvilluar provën e javës, Ilir Shaqiri është kapur me Donaldin për shkak të shakave dhe të batutave të këtij të fundit. Ilir...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img