Wednesday, June 7, 2023

dinamo

Ish-zëvëndës trajneri i Dinamos dënohet me tre vite burg

Një histori e vjetër, pothuajse dhjetëvjeçare do t’i kushtojë rëndë Fabricio Mikolit. Ish-sulmuesi i Palermos, Juventusit dhe Peruxhaa, që ka veshur edhe fanelën e Kombëtares italiane, u dënua në mënyrë të prerë nga Gjykata e Italiane e Apelit me...
- Advertisement -spot_img

Latest News

Hidhet në erë me eksploziv bankomati në Shkup

Një bankomat në komunën “Butel” të Shkupit në Maqedoninë e Veriut është hedhur në erë me eksploziv. Sipas ministrisë së...
- Advertisement -spot_img