No menu items!

depo nafte

Përfshihet nga flakët depoja e naftës në Rusi, pranë kufirit me Ukrainën

Një depo nafte është përfshirë nga flakët mëngjesin e së hënës pas një shpërthimi në qytetin rus të Bryansk, afër kufirit me Ukrainën. Sipas zyrtarëve rusë, nuk pati të lënduar dhe nuk ndonjë plan për të bërë evakuimin e zonës,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img