No menu items!

big brother vip

Arbana Osmani tregon kur do të nisë ‘Big Brother VIP 2’

Megjithëse sapo ka mbaruar “Big Brother VIP 1”, janë të shumtë ata që mezi presin që të fillojë edicioni i dytë. Moderatorja e spektaklit Arbana Osmani, e cila zbuloi lajmin se është në pritje të një fëmije, konfirmoi se edicioni...

Fitoi “Big Brother VIP”, mediat italiane shkruajnë për triumfin e balerinit Ilir Shaqiri

Fitorja e Ilir Shaqirit ka tërhequr vëmendjen e mediave italiane. Edicioni i parë i “Big Brother Vip Albania” përfundoi të premten pas katër muajsh spektakël televiziv, ku mori pjesë edhe Ilir Shaqiri, i cili arriti të fitojë dhe çmimin...

Beatrix ndihet në siklet për spektaklin e sotëm

Beatrix ndihet shumë në siklet për spektaklin e sotëm. Shkak mendohet të jetë frika se në spektakël do të diskutohet edhe afrimiteti i saj me Donaldin. Ditët e fundit ata nuk janë kuryser duke shkëmbyer puthje, përqafime dhe përkedhelje me njëri-tjetrin. Nuk...

Fifi vendos të largohet përfundimisht nga shtëpia e “BBV”

Pas ngjarjes së ndodhur gjatë spektaklit të së martës për Fifin është marrë një vendim. Një gjendje e rënduar emocionale u bë shkak që ajo të mendonte dy herë qëndrimin brenda shtëpisë. Pikërisht drekën e sotme ajo ka vendosur që të...

Pas refuzimit për darkën romantike, Sarah dhe DJ PM puthen në buzë

Marrëdhënia mes dy banorëve të “Big Brother VIP”, Sarah Berisha dhe Dj PM, është me shumë ulje e ngritje. Në një moment duken shumë të afërt dhe më pas duket se afrimiteti i tyre merr një rrjedhë krejt ndryshe. Duket...

Meridiani nuk ia përton Einxhelit: Çfarë pune bën ti?

Hyrja e dy banorëve të rinj në shtëpinë e “Big Brother” duket se ka sjellë tensione mes banorëve. Ditën e djeshme, Einxhel dhe Meridiani janë përfshirë në një debat për shkak të famës që ka secili prej tyre. Ata po...

BBV/ Fifi pajtohet me Ilirin

Mbas spektaklit të djeshëm duket se marrëdhënia mes Fifit dhe Ilirit është qetësuar dhe se ata i kanë sqaruar keqkuptimet mes njëri-tjetrit. Ishte Iliri ai që e bëri hapin e parë duke e puthur këngëtaren në ballë,për të treguar dashamirësinë...

Big Brother Vip, vazhdon debati mes Ilirit dhe Fifit

Debati mes Ilirit dhe Fifit vazhdoi edhe mëngjesin e sotëm. Duket se Ilirit nuk i ka dal inati me Fifin dhe vazhdon duke mos e pranuar ofendimin që ajo i bëri atij. “Je shumë dobët si njeri.Ti nuk ke shans...

Arjola Demiri: Meshkujt kanë frikë nga unë, nuk më përballojnë

Kanë vazhduar diskutimet e banorëve të Big Brother VIP lidhur me tema të ndryshme. Gjatë diskutimeve ishte aktorja, Arjola Demiri e cila mori vëmendjen pas një deklarate që bëri lidhur me meshkujt. Ajo ndër tjera tha se meshkujt kanë...

‘Ta tregoj nesër unë ty’/ Plas sherri në Big Brother VIP

Tensionet mes konkurentëve Ilir Shaqiri dhe Donald Veshajt janë rritur në shtëpinë e Big Brother. Teksa ishin duke zhvilluar provën e javës, Ilir Shaqiri është kapur me Donaldin për shkak të shakave dhe të batutave të këtij të fundit. Ilir...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img