No menu items!

alavesh

Barcelonës nuk i bën ‘derman’ as trajneri i ri, katalanasit ndalen në barazim nga Alavesh

Pritej një reagim, të paktën për karakter nga skuadra edhe pse trajneri i përkohshëm ndoshta nuk ka bërë më shumë se dy stërvitje, por një ekip si Deportivo Alavesh, Barcelona duhet ta mposhtte dhe nuk e bëri as sot. Debutimi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img