No menu items!

xavi hernandez

Hernandez rikthehet te Barcelona, tashmë si trajner

Tashmë është zyrtare, Çavi Hernandez është trajneri më i ri i Barcelonës. 42-vjeçari ka gjetur marrëveshjen me klubin Al-Sad për prishjen kontratës në mënyrë konsensuale dhe Barça nuk do të jetë e detyruar t’i paguajë asgjë klubit nga Katari. Këtë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img