No menu items!

vendim

Shyhet sërish vendimi i Gjykatës së Apelit për PD-në

Partia Demokratike do të vijojë të mbetet dyerve të gjykatave. Këtë të enjte, Gjykata e Apelit Tiranë e shtyu vendimmarrjen për ankimin e Alibeajt, i cili ka kërkuar që vendimet e kuvendeve të 17 korrikut dhe 18 dhjetorit të...

Vendimi i zbardhur për 30 qershorin/ Nesër qëndrim zyrtar nga Presidenti Meta

Presidenti i Republikës Ilir Meta do të bëjë të ditur nesër qëndrimin e ti zyrtar për vendimin e Gjykatës Kushtetuese për zgjedhjet e 30 qershorit 2019, i zbardhur pak ditë më parë. Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi shkruan në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img