No menu items!

udhetime

Shtetet e Bashkuara heqin ndalimin e udhëtimeve për shkak të pandemisë

Shtetet e Bashkuara hoqën të hënën kufizimet në udhëtime nga një listë e gjatë vendesh, përfshirë Meksikën, Kanadanë dhe pjesën më të madhe të Evropës, duke i lejuar turistët të hyjnë në vend dhe anëtarët e familjeve të ribashkohen...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img