No menu items!

turme

SHBA, 5 viktima dhe mbi 40 të plagosur pasi një makinë goditi turmën

Një makinë goditi turmën në një parakalim Krishtlindjesh në Waukesha, Wisconsin, të dielën, duke vrarë pesë veta dhe duke plagosur më shumë se 40 të tjerë, përfshirë një grup valltarësh të rinj. Shefi i policisë në Waukesha, Dan Thompson, tha...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img