No menu items!

socialiste

Për demokratët dhe socialistët që mbështesin Berishën

Nga: Mero Baze Për të gjithë ata që nuk arrijnë dot të kuptojnë pse Berisha shmang rrugën ligjore të mbajtjes së një Kuvendi në PD, shpjegimi është shume i thjeshtë. Sali Berisha është në rrugë për të krijuar partinë  e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img