No menu items!

skandali

Skandali me targat e makinave, reagon Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor

Skandalet me të dhënat e mijërave shqiptarëve kanë marrë një tjetër dimension, ku sot janë publikuar targat dhe llojet e automjeteve që kanë në përdorim qytetarë të ndryshëm. Lidhur me këtë skandal ka pasur një reagim nga Drejtoria e Përgjithshme...

Thellohet skandali, mbi 690 mijë tatim-paguesve iu publikohen edhe numrat e celularit

Thellohet skandali i listave me emrat e 694.473 tatim-paguesve, ku përveç pagave të tyre, kartave të ID-së, është publikuar edhe numri i celularit. Lista në fjalë, po qarkullon në WhatsApp, siç edhe ndodhi me dy të parat. Përveç faktit se...

Skandali i pagave/ Berisha: Duan të mbulojnë aferën e djegësave

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, reagoi sërish në lidhje me megaskandalin e listës së pagave. Berisha shkruan se qëllimi është që të mbulohet skandali i rëndë i inceneratorëve. Postimi i plotë Mos u mashtroni!Miq, ne nje perpjekje per te mbuluar me...

Skandali i vitit 2015, sulmuesi Benzema rrezikon burgun

Karim Benzema po kalon një superformë duke u cilësuar si sulmuesi më i mirë në botë për momentin, gjë të cilët e tregojnë statistikat. Edhe pse karriera e tij po shkon shkëlqyeshëm, Benzemasë i duhet të dalë në gjyq ditën...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img