No menu items!

shpende

Konfirmohet rasti i dytë i gripit të shpendëve në Shkodër

Konfirmohet rasti i dyte i gripit të shpendëve në Shkodër. Vatra e re serish ne nje ferme oborri ne fshatin Suka Dajç. Mësohet se se shërbimi veteriner ka groposur 60 pula dhe po kryen dezinfektimin e zonës.
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img