No menu items!

shkumbin

Video/ Makina bie në lumin Shkumbin, 3 të vdekur nga aksidenti tragjik

Tre persona kanë humbur jetën nga aksidenti në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, ku një automjet me të cilën udhëtonin 5 persona ra në lumin Shkumbin. Viktimat janë Elmi Keqa 52 vjeç, Elona Keqa 34 vjeç dhe Elis Sulmataj 18 vjeç. Ndërsa...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img