No menu items!

servis

Kërcënuan me armë klientin, pranga pronarit dhe punonjësit të servisit

Një pronar i një servisi dhe punonjës i tij janë arrestuar për shkak se goditën me grushte dhe kërcënuan me armë një klient. Ngjarja ka ndodhur në Rrogozhinë, ku në pranga ranë shtetasit Armando Mustafa 40 vjeç, pronari i servisit,...

Servisi nuk i rregullon makinën pronarit prej 3 vitesh, i shet pjesët e automjetit

Emisioni Stop në Tv Klan ka trajtuar mbrëmjen e së hënës rastin e një qytetari në Lushnje, i cili prej 3 vitesh ka lënë makinën ‘Seat Toledo’ në servis pas një aksidenti dhe nuk po e merr dot akoma...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img