No menu items!

rikthim

Brock Lesnar rikthehet në WWE

Brock Lesnar dhe Roman Reigns do të përballen me njëri-tjetrin në një ndeshje Last Man Standing në SummerSlam. Gazetari i Hall of Fame, Bill Apter përmendi dy arsye pse Lesnar është rikthyer në SmackDown - lëndimi i Randy Orton...

Portieri spanjoll: Ronaldo do të kthehet në Lisbonë

Intervistë interesante e dhënë nga portieri i Sporting-ut, Antonio Adan, për Record. Ai ka folur për një kthim të mundshëm të Cristiano Ronaldo-s aty ku filloi gjithçka. CR7 – “Cristiano Ronaldo është një makinë golash, me shumë pasion për futbollin. Do të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img