No menu items!

reagim

Caktimi i gjyqtares për statutin e PD-së, reagon ish-kryeministri Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas caktimit të gjyqtares e cila do të shqyrtojë në Apel, ankimin e kreut të Grupit Parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeaj për mos njohjen e statutit të dalë nga Kuvendi i Dhjetorit të vitit...

Publikimi i listës me pagat/ Berisha: Superskandali i fundit i Narkoshtetit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me skandalin e publikimit të listës me emrat e tatimpaguesve, ku jepen të dhëna persona, me numra ID dhe pagat e tyre. Përmes një mesazhi në rrjetin social ‘Facebook’, Berisha ka akuzuar kryeministrin...

“Presidenti i Shqipërisë nuk jep llogari para asnjë ambasade”/ Meta reagon ndaj mediave greke

Presidenca ka reaguar në lidhje me lajmin e publikuar në mediat greke, ku presidenti Ilir Meta mori pjesë një ekspozite për Çamërinë të organizuar nga Akademia “Rrënjët Tona” dhe shoqëria civile. Zëdhënësi i Metës, Tedi Blushi Tedi Blushi, deklaroi se...

Reagimet nga Seuli për provat me raketa të Koresë së Veriut

Koreja e Veriut ka lëshuar tetë raketa këtë vit, me e fundit gjatë kësaj jave, një raketë balistike e lëshuar nga një nëndetëse. Por koreanojugorët, të cilët rrezikohen më shumë nga një konflikt me Phenianin, nuk ndihen shumë të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img