No menu items!

qipro

Kosova njihet me kundërshtarin e ri në Ligën e Kombeve

Kombëtarja e Qipros ka arritur të mposhtë Estoninë me rezultat 2-0 dhe me këtë fitore ka plotësuar edhe një vend të zbrazët që ishte në grupin e Kosovës në Nations League. Qipro e cila në ndeshjen e parë me Estoninë...

Turqia kërcënon Greqinë dhe Qipron: Do të përgjigjemi në terren ushtarakisht

Pas zgjerimit të bashkëpunimit të mbrojtjes mes Greqisë me Francën dhe SHBA-në, ndërkohë që Ankaraja po përjeton izolim diplomatik nga BE dhe SHBA, kanë nisur edhe agresionet e para. Mediat greke shkruajnë se Erdogan ka shënjestruar Athinën dhe Qipron dhe situata...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img