No menu items!

PUTHJE

Pas refuzimit për darkën romantike, Sarah dhe DJ PM puthen në buzë

Marrëdhënia mes dy banorëve të “Big Brother VIP”, Sarah Berisha dhe Dj PM, është me shumë ulje e ngritje. Në një moment duken shumë të afërt dhe më pas duket se afrimiteti i tyre merr një rrjedhë krejt ndryshe. Duket...

A je shpirti im? Graniti pyet Fifin

Sipas dyshes raporti i tyre ka mbetur vetëm shoqëror. Por sot nuk u duk aspak kështu ku ishte Fifi ajo që nuk reshti së puthuri Granitin. Graniti nga ana tjetër edhe pse shprehu deklaratën e tij për ish partneren duket...

Çmenduri në Big Brother VIP/ Fifi dhe Paloma puthen në buzë (Foto)

Në Big Brother Vip ka ardhur puthja e parë në buzë nga Fifi, por nuk është me Granitin, ashtu siç të gjithë prisnin. Ka qenë Paloma ajo që ka shkëmbyer puthjen në buzë me këngëtaren, ndërkohë që aty afër ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img