No menu items!

pergjime

Deklarata e fortë e Metës: Më përgjojnë telefonin shërbime të brendshme dhe të huaja

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në Syri Tv, ku u shpreh se telefoni i tij përgjohet nga shërbimet sekrete, të brendshme dhe të huaja. Ai tregoi se e ka telefonuar ish-Kryeparlamentarin...

Një zëvendës i Ramës në përgjimet italiane/ Pse Salianji nxitoi të shënjestrojë Braçen?

Që nga dita e parë e këtij sezoni parlamentar, me shfaqjen tetatrale të grisjes në grup të fletëve të votimit me rastin e zgjedhjes së Lindita Nikolla kryetare Kuvendi dhe në çdo seancë pasardhëse të radhës, opozita e Lulzim...

Përgjimet për biznesmenin Rezart Taçi/Ja dokumenti që futi në sherr Braçen me Ervin

Kuvendi u përfshi sot nga debate të forta, pasi deputeti i PD-së, Ervin Salianji akuzoi se ish-zv.kryeministri Erion Braçe rezulton i përfshirë në përgjimet për pastrim parash të biznesmenit Rezart Taçi, të shpallur në kërkim nga SPAK. Gjatë fjalës...

Shenja paralajmëruese e iPhone që tregon se po ju përgjojnë

Iphonat kanë një shenjë paralajmëruese që tregojnë nëse një aplikacion po përdor kamerën tuaj. Kjo është një nga metodat më të shkëlqyera për këdo që është ‘shqetësuar’ ndonjëherë se aplikacionet mund t’i spiunojnë ato. iPhone juaj ka një kamerë në pjesën...

Skandali në Partinë Demokratike/ Basha përgjon deputetët e tij (Video)

Partia Demokratike ndodhet në pikën e saj më kritike, pasi humbjes së zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit, ku edhe për 4 vite të tjera do të qëndrojë në opozitë. Sikur të mos mjaftonte kjo, kryedemokrati Lulzim Basha përjashtoi nga...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img