No menu items!

percarje

Noka: Alibeaj po vazhdon lojën e Bashës dhe Ramës, kërkon përçarjen e PD-së

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka tha se kreu i Grupit Parlamentar Enkelejd Alibeaj po vazhdon lojën e ish-kryedemokratit Lulzim Basha dhe kryeministrit Edi Rama për përçarjen e partisë. Në një konferencë për mediat nga selia blu, Noka u shpreh...

Përçarja e opzitës, ujë në mullirin elektoral socialist

Nga: Eduard Zaloshnja Kur koalicioni i udhëhequr nga Berisha fitoi zgjedhjet më 2005, kampi përballë tij ishte i përçarë: në secilën nga 100 zonat zgjedhore, 1 kandidat i koalicionit të Berishës kishte përballë 6 kandidatë të ish koalicionit që e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img