No menu items!

patrullim

KFOR-i shton praninë dhe patrullimet në veri të Kosovës

KFOR-i ka shtuar praninë e tij në vendkalimet Jarinje dhe Bërnjak në veri të Kosovës, si dhe patrullimin në zonë. Zyra për Marrëdhënie me Publikun e KFOR-it tha për Kosovo Online se masat janë marrë në mënyrë që të ketë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img