No menu items!

parandalim

Detaje nga parandalimi i vrasjes në Tiranë/ Si ra policia në gjurmët e autorëve

Detaje të reja janë zbardhur nga operacioni i zhvilluar gjatë 24 orëve të fundit, ku u arrestuan katër persona dhe u shpallën në kërkim dy të tjerë. Gjatë këtij aksioni, policia njoftoi se ka parandaluar edhe një vrasje, që anëtarët...

Tentohet të merret peng një person në Shkodër, policia parandalon ngjarjen

Policia e Shtetit ka parandaluar një ngjarje kriminale në fshatin Mjedë të Shkodrës, ku një person është tentuar që të merret peng. Siç edhe duket nga pamjet e publikuara nga Policia, makina me të cilin po qarkullonin tre persona,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img