No menu items!

pajtim

BBV/ Fifi pajtohet me Ilirin

Mbas spektaklit të djeshëm duket se marrëdhënia mes Fifit dhe Ilirit është qetësuar dhe se ata i kanë sqaruar keqkuptimet mes njëri-tjetrit. Ishte Iliri ai që e bëri hapin e parë duke e puthur këngëtaren në ballë,për të treguar dashamirësinë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img