No menu items!

nju jork

Vdes aktori shqiptar me bashkëshorten në Nju Jork, u hodhën nga ndërtesa

Aktori shqiptar, Florind Belliu ka humbur jetën së bashku me bashëshorten e tij, pasi u hodhën nga kati i gjashtë i apartamentit ku jetonin në Nju Jork të Shteteve të Bashkuara. Dyshohet se Florindi fillimisht ka shtyrë nga ballkoni bashkëshorten...

Kryetari i ri i Nju Jorkut dëshiron të paguhet me bitcoin

Eric Adams, kryetar i zgjedhur i qytetit të Nju Jorkut, tha se dëshiron që tre çeqet e para të pagesës t’i marrë në bitcoin. Ish-kapiteni i policisë u zgjodh këtë javë dhe do të marrë detyrën në fund të mandatit...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img