No menu items!

municion luftarak

Qarkullonin me armë dhe municion luftarak, arrestohen tre persona

Tre persona janë arrestuar nga policia pas disa kontrolleve të befasishme nga Forcat Operacionale dhe ato Shqiponja. Një 38-vjeçar me precedentë të theksuar kriminal në fushën e krimeve kundër personit dhe armëmbajtes pa leje është vënë në pranga, pasi qarkullonte...

Krujë: Sekuestrohen 145 kg kanabis dhe municion luftarak, arrestohet kryeplaku, një tjetër në kërkim

Polica e Durrësit dhe Krujës kanë zhvilluar një operacion policor të koduar "Noja", ka janë kapur 145 kg kanabis dhe municion luftarak. Po ashtu, është arrestuar në flagrancë edhe kryeplaku i fshatit Nojë, si deh është shpallur në kërkim 1...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img