No menu items!

ministria e mjedisit

Kikia: Nuk është vetëm Ministria e Mjedisit e përfshirë me inceneratorët

Analisti Mentor Kikia ka komentuar vendimin e SPAK për lëshimin e 13 urdhër-arresteve për aferën korruptive të inceneratorëve, mes tyre dhe deputeti i PS, Alqi Ballako. I ftuar në “Log.”, në Abcnews, Kikia tha se në këtë çështje nuk mund...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img