No menu items!

marinsi

Marinsi amerikan që vrau Bin Ladenin tregon si ndalet Putini

Robert O’Neill ishte pjesë e njësisë speciale të Navy SEAL që vrau Osama bin Laden në vitin 2011 në Pakistan dhe u largua nga shërbimi pas 16 vitesh dhe 400 misionesh luftarake. Veterani i dekoruar thotë sot se rusët në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img